CacheController :: picture
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _access_control_attributes | null |
| _controller | "App\Controller\CacheController::picture" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "picture_cache" |
| _route_params | [ "type" => "property" "file" => "6bd77babd18f7deede9ff464f2ae91f2_8904506956_2048" "size" => "big" "extension" => "jpg" ] |
| _stopwatch_token | "448b6a" |
| extension | "jpg" |
| file | "6bd77babd18f7deede9ff464f2ae91f2_8904506956_2048" |
| size | "big" |
| type | "property" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, deflate, br" |
| accept-language | "fr-FR,fr;q=0.9" |
| baggage | "sentry-environment=production,sentry-public_key=00aced00f618abe78800627bed122e29,sentry-trace_id=8d26ff20907a4cb8a306d00c4ed5cf61" |
| host | "media.apimo.pro" |
| priority | "u=3, i" |
| sentry-trace | "8d26ff20907a4cb8a306d00c4ed5cf61-1c81ead41480412d-0" |
| user-agent | "Apimo/199 CFNetwork/3860.500.112 Darwin/25.4.0" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept-ranges | "bytes" |
| cache-control | "max-age=31536000, public, s-maxage=31536000" |
| content-disposition | "inline; filename=6bd77babd18f7deede9ff464f2ae91f2_8904506956_1920.jpg" |
| content-length | "587236" |
| content-type | "image/jpeg" |
| date | "Wed, 13 May 2026 16:47:58 GMT" |
| etag | ""4184c3de1e252f148bd321c228886074"" |
| expires | "Thu, 13 May 2027 16:47:58 GMT" |
| last-modified | "Wed, 13 May 2026 16:47:58 GMT" |
| x-debug-token | "cbd560" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "73e476186cac32e6c2fdcc31d9f32779" |
| CACHE_STORAGE | "/var/www/cache/" |
| CACHE_STORAGE_NEW | "/var/www/cache_new/" |
| DATABASE_URL | "postgresql://app:!ChangeMe!@127.0.0.1:5432/app?serverVersion=15&charset=utf8" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/Apimedia/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/apiwork" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate, br" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "fr-FR,fr;q=0.9" |
| HTTP_BAGGAGE | "sentry-environment=production,sentry-public_key=00aced00f618abe78800627bed122e29,sentry-trace_id=8d26ff20907a4cb8a306d00c4ed5cf61" |
| HTTP_HOST | "media.apimo.pro" |
| HTTP_PRIORITY | "u=3, i" |
| HTTP_SENTRY_TRACE | "8d26ff20907a4cb8a306d00c4ed5cf61-1c81ead41480412d-0" |
| HTTP_USER_AGENT | "Apimo/199 CFNetwork/3860.500.112 Darwin/25.4.0" |
| PATH_INFO | "" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "188.115.6.30" |
| REMOTE_PORT | "60380" |
| REMOTE_USER | "" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778690877 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778690877.3163 |
| REQUEST_URI | "/cache/6bd77babd18f7deede9ff464f2ae91f2_8904506956_2048-big.jpg" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/Apimedia/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "51.159.81.9" |
| SERVER_NAME | "media.apimo.pro" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.26.3" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,CACHE_STORAGE,CACHE_STORAGE_NEW" |
| USER | "apiwork" |