CacheController :: picture
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _access_control_attributes | null |
| _controller | "App\Controller\CacheController::picture" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "picture_cache" |
| _route_params | [ "type" => "property" "file" => "eb5fdc76ec64a4b04d77b0b92c3f6c54_e5b6ab0f90_1000" "size" => "original" "extension" => "webp" ] |
| _stopwatch_token | "27b978" |
| extension | "webp" |
| file | "eb5fdc76ec64a4b04d77b0b92c3f6c54_e5b6ab0f90_1000" |
| size | "original" |
| type | "property" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "image/webp,image/avif,image/jxl,image/heic,image/heic-sequence,video/*;q=0.8,image/png,image/svg+xml,image/*;q=0.8,*/*;q=0.5" |
| accept-encoding | "gzip, deflate, br, zstd" |
| accept-language | "fr-FR,fr;q=0.9" |
| host | "media.apimo.pro" |
| priority | "u=5, i" |
| referer | "https://www.junot.fr/" |
| sec-fetch-dest | "image" |
| sec-fetch-mode | "no-cors" |
| sec-fetch-site | "cross-site" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 26_4_2 like Mac OS X) AppleWebKit/605.1.15 (KHTML, like Gecko) Mobile/23E261 Instagram 428.2.0.37.66 (iPhone18,1; iOS 26_4_2; fr_FR; fr; scale=3.00; 1206x2622; IABMV/1; 961927775) Safari/604.1" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept-ranges | "bytes" |
| cache-control | "max-age=31536000, public, s-maxage=31536000" |
| content-disposition | "inline; filename=eb5fdc76ec64a4b04d77b0b92c3f6c54_e5b6ab0f90_1000.webp" |
| content-length | "228144" |
| content-type | "image/webp" |
| date | "Wed, 13 May 2026 19:41:29 GMT" |
| etag | ""b65ca7b4afd5bad27dd91b2a1f3e1a3f"" |
| expires | "Thu, 13 May 2027 19:41:29 GMT" |
| last-modified | "Wed, 13 May 2026 19:41:29 GMT" |
| x-debug-token | "9c05b0" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "73e476186cac32e6c2fdcc31d9f32779" |
| CACHE_STORAGE | "/var/www/cache/" |
| CACHE_STORAGE_NEW | "/var/www/cache_new/" |
| DATABASE_URL | "postgresql://app:!ChangeMe!@127.0.0.1:5432/app?serverVersion=15&charset=utf8" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/Apimedia/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/apiwork" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "image/webp,image/avif,image/jxl,image/heic,image/heic-sequence,video/*;q=0.8,image/png,image/svg+xml,image/*;q=0.8,*/*;q=0.5" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate, br, zstd" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "fr-FR,fr;q=0.9" |
| HTTP_HOST | "media.apimo.pro" |
| HTTP_PRIORITY | "u=5, i" |
| HTTP_REFERER | "https://www.junot.fr/" |
| HTTP_SEC_FETCH_DEST | "image" |
| HTTP_SEC_FETCH_MODE | "no-cors" |
| HTTP_SEC_FETCH_SITE | "cross-site" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 26_4_2 like Mac OS X) AppleWebKit/605.1.15 (KHTML, like Gecko) Mobile/23E261 Instagram 428.2.0.37.66 (iPhone18,1; iOS 26_4_2; fr_FR; fr; scale=3.00; 1206x2622; IABMV/1; 961927775) Safari/604.1" |
| PATH_INFO | "" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "2a01:e0a:8d2:4280:c21:f43f:c179:259c" |
| REMOTE_PORT | "58762" |
| REMOTE_USER | "" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778701289 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778701289.2447 |
| REQUEST_URI | "/cache/eb5fdc76ec64a4b04d77b0b92c3f6c54_e5b6ab0f90_1000-original.webp" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/Apimedia/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "2001:bc8:1200:12:a288:c2ff:fe2b:138c" |
| SERVER_NAME | "media.apimo.pro" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.26.3" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,CACHE_STORAGE,CACHE_STORAGE_NEW" |
| USER | "apiwork" |